Nowości

O NAS

O nas
COFFEE 4 YOU to najlepsi bariści w Polsce, którzy wprowadzą Państwa we wspaniały świat kawy,  mobilne bary kawowe do wynajęcia oraz jedyne w naszym kraju pokazy baristów w stylu Flair w których oszukamy grawitację!

   Firma COFFEE 4 YOU powstała z myślą o przygotowywaniu wyśmienitej kawy w miejscach, w których do tej pory nie było to możliwe. Zajmujemy się kompleksową organizacją cateringu kawowego. Na potrzeby Państwa imprezy zapewnimy mobilne bary wraz z całym potrzebnym sprzętem, fachową obsługę oraz wiele widowiskowych atrakcji.

   Dowodem na najwyższą jakości naszych usług są zwycięstwa naszych baristów największych zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych oraz występy w znanych programach telewizyjnych jak "Kawa czy Herbata" oraz "MAM TALENT" w którym urzekliśmy publiczość oraz jurorów dostając 3x TAK!

   Nasz kawa smakuje wyśmienicie w każdym miejscu w którym jesteśmy! DLACZEGO? Odpowiedź jest prosta... ponieważ kierujemy się zasadą 4M:


  • MISCELLA- ZIARNO, bazujemy na najlepszych gatunkowo ziarnach kawy dobieranych pod indywidualne preferncje naszych klientów.
  • MACCHINA- EKSPRES, sprzęt który wykorzystujemy to ekspresy ciśnieniowe wiodącej marki na świecie- SANREMO oraz FAEMA
  • MACINATURA- MŁYNEK, dzięki najwyższej klasy młynkowi marki MAZZER oraz wiedzy naszych baristów kawa jest idealnie zmielona.
  • MANO- CZŁOWIEK, to najważniejszy czynnik, który łączy wszystkie elementy. Nasz personel to najlepsi bariści w naszym kraju oraz ludzie dla których kawa to prawdziwa pasja.

   Dzięki tym czterem elementom, podawana przez nas kawa zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. Jesteśmy również jedną z nielicznych firm zapraszanych na największe imprezy poza granicami naszego kraju min. World of Private Label PLMA's 2012 w Amsterdamie, ANUGA FAIRS 2011 w Kolonii, HOST MILANO 2011 w Mediolanie, INTERNORGA 2011 w Hamburgu,TRIEST EXPO 201O w Trieście.

Zapraszamy do współpracy!