Blog

05 maj
FONTANNY CZEKOLADOWE - Nie od dziś wiadomo, że czekolada ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Jest ona również idealnym dodatkiem do baru kawowego.
Wychodząc na przeciw naszym klientom wprowadziliśmy najwyższej jakości fonntany czekoladowe marki SEPHRA! Sprawdź już dziś jak smakuje najlepsza belgijska czekolada na naszych barach!

KAWA + CZEKOLADA TO IDELANE POŁĄCZENIE
Fonntanny marki Sephra wyróżniają się tym, że jako jedyne na rynku pozwalają na roztapianie czekolady bez dodatku oleju, co znacząco wpływa na smak founde. Dbamy o każdy szczegół dlatego używamy tylko specjalnej czekolady marki BARRY CLLEBAUT. Dodatki to zawsze świeże owoce, ciastka, panki, które idelanie komponują się z naszą fonntanną czekoladową!
05 lut
BARISTA NA WESELE - Jednym z najnowszysch trendów na nadchodzący sezon weselny jest profesjonalny bar kawowy. Kultura picia kawy w Polsce rozwija się w błyskawicznym tempie, dlatego nasi klienci chcą uraczyć swoich Gości niezwykłą kawą podawaną w stylu LATTE ART przez zawodowego baristę.
BARISTA NA WESELE
Z doświadczenia wiemy, że kawa nigdy nie zastąpi wyśmienitych koktajli, ale jeśli połączymy bar kawowy z koktajlowym to mamy miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie :)
30 sty
OBSŁUGA STOISKA TARGOWEGO - Dla naszego klienta obsługiwaliśmy trzydniowe targi w Kielcach. Naszym zadaniem było serwowanie orzeźwiających koktajli których wydaliśmy prawie 1,5 tysiąca oraz wyśmienitej kawy podawanej z narysowanym logo firmy dla której pracowaliśmy. Jak zawsze sprostaliśmy zadaniu :)
ORZEŹWIAJĄCE KOKTAJLE I AROMATYCZNA KAWA NA TARGACH
Barista na targi, barman na targi to idealne rozwiązanie aby wyróżnić stoisko z pośród setek innych. Nasz klient był w pełni zadowolony i to jest dla nas najważniejsza wiadomość. Naszą obsługą sprawiliśmy, że rozmowy przy wyśmienitej kawie i koktajlach były jeszcze przyjemniejsze. Niemożemy się już doczekać kolejnej współnej realizacji :) Do zobaczenia.
02 gru
BARISTA NA KONFERENCJĘ -Dla naszego stałego klienta wykonaliśmy obsługę baristyczną na naszych nowoczesnych barach kawowych. Podczas dwudniowej konferencji w Katowickim Spodku wykonaliśmy prawie 2000 kaw, które były podawane w stylu latte art.
KAWA NA KRAJOWYM ZJEŹDZIE ADWOKATURY
Na to wydarzenie przygotowaliśmy specjalną grafikę nawiązującą do wydarzenia, która została naniesiona na kubki do kawy. Zapach naszej wyselekcjonowanej kawy przyciągał tak mocno, że nikt nie przeszedł obok naszego stoiska bez sprubowania wyśmienitego espresso, lattech macchiato, frappe czy cafe americano.
13 lis
FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND to największe wydarzenie modowe w Polsce. Ponad 50 pokazów kolekcji polskich i zagranicznych projektantów zaplanowano w Łodzi podczas jesiennej, 7. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.
FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND
Firma Coffee 4 You została zaproszona do wykonania kompleksowej obsługi kawowej dla oficjalnego sponsora największego święta modowego w Polsce, jakim jest "FashionPhilosophy Fashion Week Poland". Na to wydarzenie nasza firma przygotowała specjalnie skomponowaną kartę kaw, która idealnie pasowała do emocjonującego stylu obsługiwanej imprezy.

Syropy kawowe, piękne dekoracje, wspaniały, niecodzienny smak i zapach świeżo mielonej kawy, który roznosił się po całej Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, oraz jedyny w swoim rodzaju czekoladowy logotyp, idealnie skomponował się z charakterem miejsca jakim było niezwykłe stanowisko firmy ORSAY!